Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów Podlaski: Stadion za blisko kościoła?

Utworzony przez przyjezdny, 20 lutego 2012 r. o 12:24
Jakież to piękne i ciepłe:mój maleńki znaku zapytania.Dziękuję. Być może łączy nas znacznie więcej niż tylko ta pieśń.Porozumienie dusz...?Nawet w tym wirtualnym świecie można znaleźć bratnią duszę-niesamowite. Pozdrawiam bliską mi Podlasiankę.
  Dziękuję również za miłe słowa. W obecnym świecie człowiek zazwyczaj nie rozumie człowieka. Jeden drugiemu wilkiem. Wystarczy wejść na inne fora i zobaczyć nieprzyjazne oblicza. Wzajemne wyzywanie się, urąganie bez granic... okraszone wulgaryzmem. Jakie to smutne! Od czasu do czasu wchodzę pomiędzy takie rozmowy i rzucam kilka zdań, żeby przywołać rozsądek. Po moich wypowiedziach następuje cisza. Wszyscy milkną, a ja dziękuję Bogu za tę ciszę, za tę przerwę w obelgach. Ale zawsze ktoś się znajdzie i tę ciszę przerwie... Życzę Ci nocy spokojnej i snów anielskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy podoba Ci się,ale przytoczę te słowa: "Czyny ludzkie tylko miłością różnią się pod względem swej wartości. Niejeden czyn wygląda zewnętrznie na dobry, choć nie wyrasta z korzenia miłości. Podobnie i kwiaty mają ciernie. Niejeden czyn wygląda na surowy i twardy, choć dokonuje się go dla wychowania, z pobudki miłości. Dlatego polecamy ci jedno krótkie zdanie: Kochaj i czyń, co chcesz! Gdy milczysz, milcz z miłością; gdy mówisz, mów z miłości; gdy karcisz, karć z miłości; gdy przebaczasz, przebaczaj z miłości. Niechaj tkwi w sercu korzeń miłości; wyrośnie z niego tylko dobro." Św. Augustyn   A teraz czas udać się w objęcia Morfeusza z nadzieją,że cisza nocna okraszona anielskimi snami zostanie przerwana pięknym wschodem słońca. ;) Tobie również życzę dobrej nocy i kolorowych snów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne słowa. To przesłanie dla wielu, co kochać nie potrafią. Miłość trzeba nieść światu każdego dnia, od wschodu do zachodu słońca bez względu na osoby. Miłość niczego nie żąda w zamian, nie czeka na nagrodę. Nie spóźnia się. Przychodzi w porę, aby zaświadczyć o Najwyższej Miłości. Jutro dzień postu i modlitw za Ukrainę. Módlmy się. Modlitwa jest także miłością...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK FAJNIE CZYTAĆ TAKIE FORUM  ! DOBRZE ŻE NIE MUSIMY WALCZYĆ O KOŚCIÓŁEK ! BO ZA CHWILĘ WYBORCZA WALKA  !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z nadzieją na dobry dzień,pełen wiary i miłości oraz modlitewnego wsparcia w dążeniu do każdego,nawet najbardziej odległego celu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK FAJNIE CZYTAĆ TAKIE FORUM  ! DOBRZE ŻE NIE MUSIMY WALCZYĆ O KOŚCIÓŁEK ! BO ZA CHWILĘ WYBORCZA WALKA  !
  Kościółek jest perłą Janowa... perłą porzuconą. Należy jednak pamiętać, że perła nie traci blasku i o swoim czasie rozbłyśnie, i przepędzi wszelką nawałnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z nadzieją na dobry dzień,pełen wiary i miłości oraz modlitewnego wsparcia w dążeniu do każdego,nawet najbardziej odległego celu.
  A więc trzymajmy się razem! Bezbożność, co nauczyła świat nieodróżniania dobra od zła i nakazała wierzyć w świetlaną przyszłość... już uchodzi. Już nie ma szans na głoszenie sloganów! Po niej zostały gruzy i rumowisko. Wali się z każdym pomnikiem Lenina na Ukrainie. Siewcy Odwiecznej Prawdy ruszyli na zasiew. 700 tysięcy Różańców pochwycił w swe ręce lud Ukrainy i modli się przed figurą Matki Bożej fatimskiej, którą przywieźli Siewcy w darze. Z tych wspólnie zanoszonych modlitw... powstanie Prawda... nie do podważenia! Szczęść Boże!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościółek jest perłą Janowa... perłą porzuconą. Należy jednak pamiętać, że perła nie traci blasku i o swoim czasie rozbłyśnie, i przepędzi wszelką nawałnicę.
Jak  się  nazywa  perła,  która  niue  przyciąga  lecz  przepędza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie umiesz czytać?Janowska perełka ! niech przepadną ci co ogołocili i chcieli zhandlować "  bo nie ma tu duszpasterstwa "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie umiesz czytać?Janowska perełka ! niech przepadną ci co ogołocili i chcieli zhandlować "  bo nie ma tu duszpasterstwa "
Jaka tam  perełka  jak  ją  ogołocili?  Musisz  być  ekshibicjonistą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie umiesz czytać?Janowska perełka ! niech przepadną ci co ogołocili i chcieli zhandlować "  bo nie ma tu duszpasterstwa "
Człowieku,  po  twojej  wypowiedzi  widać,  że  nie  jesteś  z  Janowa  Podlaskiego.  W  Janowie  nikt  kościołami  nie  handlował  i  tego  robić  nie  będzie. Natomiast  po  wymarciu  zakonników  pozostał  ogród  porastający  chaszczami.  Usadowiona  w  jego  sąsiedztwie  szkoła  domagała  się  standardu  na  miarę  wieku  w  którym  egzystuje. Naprzeciw  tym  oczekiwaniom  wystąpił  obecny  wójt  .chcąc  ten  nieużytek  wykupić  i  przeznaczyć  na  stadion  dla  szkoły  i  miejscowego klubu  sportowego. Wydaje  mi  się  że  powyższe  wpisy  mają  charakter  polityczny  odnoszący  się  do  jesiennych  wyborów  samorządowych.  Wulgaryzm  i  prymitywność  języka  powyższych  wpisów  jest  doskonałą  reklamą  dla  Jacka  Hury,  ponieważ  jego  inteligencja  i  kultura  wypowiedzi  zdecydowanie  dystansuje  adwersarzy  względem  oczekiwań  mieszkańców  Janowa.   Bajkopisarze  nam  potrzebny  gospodarz  i  ojciec,  a  nie  jakiś  brutal  i  cham  na  50%  wynagrodzenia.  Waszej  oferty  w  waszym  opakowaniu  nikt  nie  tylko  że  nie  kupi,  ale  i  za  darmo  nie  weżnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu! O jakim chamie i brutalu za 50% wynagrodzenia - mówisz? Obecny jest za 100%!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc trzymajmy się razem! Bezbożność, co nauczyła świat nieodróżniania dobra od zła i nakazała wierzyć w świetlaną przyszłość... już uchodzi. Już nie ma szans na głoszenie sloganów! Po niej zostały gruzy i rumowisko. Wali się z każdym pomnikiem Lenina na Ukrainie. Siewcy Odwiecznej Prawdy ruszyli na zasiew. 700 tysięcy Różańców pochwycił w swe ręce lud Ukrainy i modli się przed figurą Matki Bożej fatimskiej, którą przywieźli Siewcy w darze. Z tych wspólnie zanoszonych modlitw... powstanie Prawda... nie do podważenia! Szczęść Boże!
Zawsze razem duchowo i wirtualnie. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku,  po  twojej  wypowiedzi  widać,  że  nie  jesteś  z  Janowa  Podlaskiego.  W  Janowie  nikt  kościołami  nie  handlował  i  tego  robić  nie  będzie. Natomiast  po  wymarciu  zakonników  pozostał  ogród  porastający  chaszczami.  Usadowiona  w  jego  sąsiedztwie  szkoła  domagała  się  standardu  na  miarę  wieku  w  którym  egzystuje. Naprzeciw  tym  oczekiwaniom  wystąpił  obecny  wójt  .chcąc  ten  nieużytek  wykupić  i  przeznaczyć  na  stadion  dla  szkoły  i  miejscowego klubu  sportowego. Wydaje  mi  się  że  powyższe  wpisy  mają  charakter  polityczny  odnoszący  się  do  jesiennych  wyborów  samorządowych.  Wulgaryzm  i  prymitywność  języka  powyższych  wpisów  jest  doskonałą  reklamą  dla  Jacka  Hury,  ponieważ  jego  inteligencja  i  kultura  wypowiedzi  zdecydowanie  dystansuje  adwersarzy  względem  oczekiwań  mieszkańców  Janowa.   Bajkopisarze  nam  potrzebny  gospodarz  i  ojciec,  a  nie  jakiś  brutal  i  cham  na  50%  wynagrodzenia.  Waszej  oferty  w  waszym  opakowaniu  nikt  nie  tylko  że  nie  kupi,  ale  i  za  darmo  nie  weżnie.
  reklama wyborcza, no cham 100 % z PSL-u z rolnikami się sądzić ziemi mu mało ! i 1000 % dajcie mu pensje i pracujcie na trzynastkę jeszcze, a czy zastanowił sie kto co on robi za taką kasę ? Jakie jest zadłużenie gminy? dumownia na słomę miała być opłacalna i co sie okazało wszystkie drzewa w gminie wycina do dumowni ! to co to za ekononia tylko na papierze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reklama wyborcza, no cham 100 % z PSL-u z rolnikami się sądzić ziemi mu mało ! i 1000 % dajcie mu pensje i pracujcie na trzynastkę jeszcze, a czy zastanowił sie kto co on robi za taką kasę ? Jakie jest zadłużenie gminy? dumownia na słomę miała być opłacalna i co sie okazało wszystkie drzewa w gminie wycina do dumowni ! to co to za ekononia tylko na papierze ? Jakie jest zadłużenie gminy? -  mydlenie  oczu.  Gmina  Janów  Podlaski  najlepiej  stoi  na  całej  lubelszczyżnie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mając takiego wójta z plebanem najlepiej  stoi  na  całej  lubelszczyźnie !!!! :lol: :D :P  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościółek jest perłą Janowa... perłą porzuconą. Należy jednak pamiętać, że perła nie traci blasku i o swoim czasie rozbłyśnie, i przepędzi wszelką nawałnicę.
  "Pozwól mi, Panie" Daj Panie co dzień promyk słońca I pozwól śpiewać nową pieśń Ach nie jest przecież moja winą że kocham życie aż do łez. Bo kochać życie nie jest grzechem, I nie jest zdradą Twoich praw , Więc daj mi Panie trochę szczęścia, I obym zdrowy był to spraw. Ja nic od życia prawie nie chce, I nie wymagam dużo zbyt, Jedynie nie chce by katuszą, była mi bieda ,głód i wstyd. Ja nie mam marzeń ponad miarę, Ja nie wyciągam po nic rąk, Chcę co dzień znaleźć złoty promyk, No i przyjaciół wierny krąg. Pozwól mi Panie zostać sobą, żebym nie musiał kogoś grać No i nie uczyń mnie żebrakiem, Którego na nic nie jest stać. Nie proszę Cię o rzeczy drobne, Z drobnymi radę sobie dam. Tylko nie pozwól Dobry Panie, żebym na świecie został sam. Ja nic od życia prawie nie chce, I nie wymagam dużo zbyt, Jedynie nie chce by katuszą, była mi bieda ,głód i wstyd. Ja nie mam marzeń ponad miarę, Ja nie wyciągam po nic rąk, Chcę co dzień znaleźć złoty promyk, No i przyjaciół wierny krąg. Jeżeli musisz mnie ukarać, Rozumu nie zabieraj mi. Już lepiej każ mnie kołem łamać, I na noc wyrzuć mnie za drzwi. Nikomu krzywdy nie zrobiłem. Jedynie sobie, tak to fakt. Lecz jeśli nawet podle żyłem, To żałowałem tego w snach. Ja nic od życia prawie nie chce, I nie wymagam dużo zbyt, Jedynie nie chce by katuszą, była mi bieda ,głód i wstyd. Ja nie mam marzeń ponad miarę, Ja nie wyciągam po nic rąk, Chcę co dzień znaleźć złoty promyk, No i przyjaciół wierny krąg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna pieśń, piękne słowa. Oby w życiu było tak jak w tej pieśni: " Pozwól mi Panie zostać sobą, żebym nie musiał kogoś grać"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To taka poezja duszy-piękne i mądre słowa,ładna pieśń.   "Bo kochać życie nie jest grzechem, I nie jest zdradą Twoich praw, Więc daj mi Panie trochę szczęścia, I obym zdrowy był to spraw."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antyrosyjska polityka Donalda Tuska może doprowadzić do tego, że Włodzimierz Putin postanowi użyć haków jakie ma na polskiego premiera w sprawie katastrofy smoleńskiej.   Rafał Ziemkiewicz postawił tezę, że antyrosyjska polityka polskiego rządu w sprawie ukraińskiej, to nic innego tylko: cynizm oraz rozpoczęcie kampanii wyborczej do zbliżających się wyborów do europarlamentu. Ziemkiewicz twierdzi tak ponieważ w wcześniej rząd Tuska prowadził diametralnie inną politykę wobec Rosji- politykę poddańczą. Według Ziemkiewicza oraz innych prawicowych publicystów wynikało to z tego, że w sprawie Katastrofy Smoleńskiej Putin ma haki na polskiego premiera i klucze do rozwiązania zagadki smoleńskiej. Jest to o tyle zabawne, że sam Ziemkiewicz piasł, że Tusk znalazł się w szponach Putina i nie jest zdolny już do prowadzenia polityki niezależnej od Rosji. A gdy Tusk zaczął prowadzić taką w ważnym momencie współczesnej historii, to zarzucił mu, że robi pijar.  Jak widać nie tylko autorytety moralne III RP stosują metodę totalnej krytyki swoich oponentów politycznych.  Nie chcę nawet myśleć o tym co by Ziemkiewicz mówił, gdyby Tusk w sprawie Konfliktu Krymskiego prowadził politykę jak obecnie politycy większości państw UE. Czu Tusk wiedząc, że Putin może odpalić światu prawdę o Katastrofie Smoleńskiej robiłby sobie pijar na rusofobii? Mało prawdopodobne, tym bardziej, że otrzymał już pierwsze ostrzeżenie od Putina. Oto co napisał na Twitterze bliski Putinowi profil filmowy Antoni Korobkowa-Zemlianskij: “Jaceniuk z delegacją powinni jednak przyjechać na rozmowy do Smoleńska, bo akurat jest tam korzystna pogoda. Mgła…”. Przekaz jest taki, że jeżeli Tusk się nie zatrzyma, to Putin powie więcej, a być może tak się rozpędzi, że powie całą prawdę . Co innego jest ważne: dlaczego Tusk mając tego świadomość  zdecydował się na tak ryzykowny krok? Czyż by wiedział o czymś o czym my sami nie wiemy?   żródło ; 3obieg.pl/czy-dzieki-dramatowi-ukrainy-poznamy-prawde-o-smolensku                
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 17 z 296

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...